Всеукраїнська акція 'Україна без Тимошенко і Януковича!'
18.10.2010
Про нас
Статутні документи
Регіональні відділення
Пряма мова
Аналітика
Приєднатися
Зворотній зв'язок

Контакти
Адреса:
Україна, м. Київ,
пр-т Героїв Сталінграда, 24
Поштова адреса:
Київ 01001, а/с 95

Тел:   044 228-80-80
Факс: 044 467-80-30
Електронна пошта:Прес-служба:

Телефон:
+38 044 464-05-78
Електронна пошта:
 
 

Вхід на сайт:

Дмитро Коростельов: Порушення закону виборчими комісіями показує, до якого рівня проведення виборів нам слід готуватись

Донецька обласна організація партії «Народна влада» з початком виборчого процесу зіткнулась із численними порушеннями з боку місцевих виборчих комісій.

Про це заявив на прес-конференції голова Донецької обласної організації партії "Народна влада" Дмитро Коростельов.

«Обласна виборча комісія утворила виборчі округи з явно не рівною кількістю виборців, грубо порушила виборче законодавство, опублікувавши із суттєвим запізненням інформацію про межі виборчих округів та опису одномандатних мажоритарних виборчих округів по виборах депутатів Донецької обласної ради. Матеріали були розміщені в ЗМІ лише частково та багато в чому не відповідали прийнятому рішенню комісії. На практиці це створило зручні умови для кандидатів-ставлеників влади та майже неподоланні перешкоди для усіх інших кандидатів, які просто не могли належно оформити та подати необхідні документи», - заявив Дмитро Коростельов.

Обласна організація партії «Народна влада», таким чином, не мала можливості звернутись до суду з відповідною позовною заявою. Порушення закону обласною виборчою комісією наочно продемонструвало, до якого рівня проведення виборів нам слід готуватись.

Зі слів Дмитра Коростельова, місцева влада хоче мати значно більше місць у радах області, аніж може отримати чесним шляхом. Тому недосконалість механізмів явно «сирого» виборчого закону видається їм зручним шансом на перемогу.

Він висловив надію, що партія «Народна влада» зможе перебороти активний спротив влади і підконтрольних їй виборчих комісій.

Юрист Донецької обласної організації партії «Народна Влада» Вершиніна Валерія радить виборчим комісіям під час прийняття рішень керуватись нормами Закону України «Про вибори депутатів Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», а не амбіціями провладних партій.

Вона наголосила, що той факт, що протягом останнього тижня Донецький обласній організації партії довелось взяти участь в п’яти судових процесах та численних розглядах скарг на дії виборчих комісій, свідчить про дуже високий рівень їх заангажованості. При цьому й адміністративні суди не сильно відрізняються від них провладними рішеннями.

За її словами, місцеві виборчі комісії завідомо незаконно системно відмовляють в реєстрації прохідним кандидатам в депутати, які можуть похитнути позиції кандидатів від Партії регіонів. Яскравим прикладом стали протиправні відмови в реєстрації кандидатів від нашої партії в Першотравневому районі Донецької області та м. Моспіно міста Донецьк.

Так, кандидату в депутати по одномандатному виборчому округу в Першотравневому районі Донецької області Гриновецькій Тетяні було відмовлено в реєстрації на підставі того, що вона вже зареєстрована кандидатом на посаду селищного голови в тому ж окрузі, а Моспинській міській у Донецькій області організації партії “Народна влада” взагалі безпідставно було відмовлено в реєстрації кандидата на посаду міського голови та реєстрації кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів до Моспинської міської ради. Всі ці незаконні рішення були оскаржені в суді. Та чи готові суди виносити законні рішення? Оскільки, виборчі справи розглядаються цілодобово, рішення суду має бути оголошено в найкоротші строки.


Прес-служба , 13.10.10
63
 Версія для друку 


Коментарі

Стрічка новин
Архів
« Жовтень 2010 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
© 2009 партія
"Народна влада"
• Головна  • Події  • Дайджест  • Фото  • Аудіо/Відео  • Блоги 
Розробка сайту: Spidy        Дизайн: IVK