Полтавська молодь відзначила День знань грандіозним концертом

У Полтаві партія «Народна влада» на перше вересня організувала подарунок для молоді у вигляді концертної програми. Фестиваль творчих центрів міста дуже сподобався кільком тисячам полтавців, які зібралися на площі, незважаючи на дощ.

Протягом чотирьох годин свою творчість показали: студія естрадного вокалу Генадія Рагуліна, що працює при ОЦЕВУМі, творчий центр Олега Писаренка, творчий центр «Emily», що працює при «Європейській молодіжній лізі», театр танцю та моди «Ренесанс», народний хореографічний колектив «Міленіум»; та представники вузів міста Полтави.

Справжньою ж родзинкою свята став виступ гурту «Ecstasy». Деякі глядачі навіть не вірили, що це місцевий гурт, адже якість його програми нічим не відрізнялася від рівня багатьох всім відомих Київських зірок.

Під пісні «Ecstasy» глядачі протягом двох годин веселилися та танцювали. А в кінці програми новоспечені фанати гурту навіть брали приступом сцену. Штурм не вдався лише тому, що її висота становила більш ніж 1,5 метри, та ще запевнення Валерія Прядка, що на початку жовтня пройде, ще більший захід на який обов’язково запросять і «Ecstasy».

Інтернет-видання «Полтавщина»