Всеукраїнська акція 'Україна без Тимошенко і Януковича!'
03.04.2010
Про нас
Статутні документи
Регіональні відділення
Пряма мова
Аналітика
Приєднатися
Зворотній зв'язок

Контакти
Адреса:
Україна, м. Київ,
пр-т Героїв Сталінграда, 24
Поштова адреса:
Київ 01001, а/с 95

Тел:   044 228-80-80
Факс: 044 467-80-30
Електронна пошта:Прес-служба:

Телефон:
+38 044 464-05-78
Електронна пошта:
 
 

Вхід на сайт:

Йосип Вінський подав на розгляд Уряду і Президента України пакет документів з реформування транспортної галузі

Реформування галузей транспорту і зв’язку не просто назріле питання, а одне з найголовніших завдань держави на шляху її модернізації та виведення з економічної кризи.

Про це йдеться у зверненні Йосипа Вінського, що супроводжує пакет документів, переданих на ім’я першого віце-прем’єр-міністра А.Клюєва, віце-прем’єр-міністра С.Тігіпка, міністра економіки В.Цушка, міністра транспорту і зв’язку К.Єфименка та до виконавчого секретаря Комітету з економічних реформ Адміністрації Президента України І.Акімової.

Екс-міністр транспорту і зв’язку України висловлює в своєму зверненні стурбованість, що назрілі реформи в галузі вже протягом тривалого часу не проводяться, назрілі питання не вирішуються. Зазначаючи, що «нічим завершилися проголошені наміри реформування галузей транспорту і зв’язку урядом Ю.Тимошенко», Йосип Вінський пропонує новому уряду скористатися напрацьованими у 2008-2009 рр. фахівцями Мінтрансзв’язку документами «стратегічного і тактичного характеру, які дають можливість забезпечити реальні реформи».

«Робота в Мінтрансзв’язку дає мені можливість стверджувати: технічне, організаційне, технологічне відставання галузей транспорту і зв’язку неможливо змінити в рамках діючої законодавчої та нормативної бази, а повноцінне і значне технічне й технологічне оновлення неможливе без залучення приватних (в т.ч. іноземних) інвесторів», - наголошує Й. Вінський.

У своєму зверненні Й. Вінський звертає увагу на те, що всі необхідні «документи стратегічного та тактичного характеру, які дають можливість забезпечити реальні реформи», вже підготовлені командою фахівців, що працювала під його керівництвом у Мінтрансзв’язку протягом 2008-2009 рр.

Йосип Вінський подав для вивчення високопосадовцями пакет базових документів, що визначають стратегію реформування галузі: проект «Програми реформування (ринкової трансформації) залізничного транспорту»; Аналітичну довідку щодо реформування залізничного транспорту України; розпорядження КМУ «Про схвалення Стратегії розвитку морських портів України на період до 2015 року», проект Закону України «Про морські порти України»; розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2020 року»; проект «Повітряного кодексу України»; розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування».

На думку політика, проведення реформ надасть можливість створити ринкове конкурентне середовище, забезпечити конкурентоспроможність та адаптацію до міжнародних тенденцій і процедур, залучити інвестиції та забезпечити інноваційний розвиток (на основі новітніх технологій), покращити систему управління галузями та забезпечити безпеку, стабільність та ефективність розвитку.

Й.Вінський також представив відповідні розрахунки, які обгрунтовують можливість, не підвищующи податкового навантаження, збільшити доходи бюджету та спеціальних фондів, вирішити питання амортизаційних нарахувань та виведення значних коштів з тіньового обігу.

Зокрема, вказує екс-міністр, «розроблена Мінтрансзв’язку система єдиного електронного квитка переводить з готівкового в безготівковий обіг (через рахунки в одному з державних банків) кілька десятків мільярдів коштів та спрощує механізм купівлі квитка».

«Ключові фахівці Мінтрансзв’язку України, які брали участь в опрацюванні реформ, готові до співпраці», - наголошує в своєму зверненні Й.Вінський.

Екс-мінстр переконаний, що здійснення запропонованих заходів можливе лише після прийняття твердого політичного рішення на рівні Президента, Прем’єр-міністра та парламентської більшості з обов’язковим створенням постійно діючої урядової комісії під керівництвом особисто Прем’єр-міністра України.


Прес-служба , 26.03.10
61
 Версія для друку 


Коментарі

Стрічка новин
 02.04.10
Вітання Йосипа Вінського з Великоднем
Читати далі »
 31.03.10
Геннадій Задирко пояснив, чому пішов від Ю.Тимошенко
Читати далі »
 26.03.10
Йосип Вінський: Тимошенко буде одна і поступово її рейтинг знижуватиметься. Інтерв'ю "Газеті по-українськи"
Читати далі »
 26.03.10
Геннадій Задирко: З сьогоднішнього дня усі рішення органів місцевого самоврядування є нелегітимними
Читати далі »
 25.03.10
Йосип Вінський: Стартова ціна продажу «Укртелекому» має становити 18 млрд. грн.
Читати далі »
 24.03.10
Геннадій Задирко закликав прем’єр-міністра передбачити в держбюджеті-2010 кошти на суди
Читати далі »
 23.03.10
Йосип Вінський: Україна буде виходити з кризи із запізненням у 3-4 роки
Читати далі »
 23.03.10
Йосип Вінський: Економіка України знаходиться в гіршій ситуації, ніж Греція
Читати далі »
Архів
« Квітень 2010 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
© 2009 партія
"Народна влада"
• Головна  • Події  • Дайджест  • Фото  • Аудіо/Відео  • Блоги 
Розробка сайту: Spidy        Дизайн: IVK