Олег Гузарик пропонує вінничанам поміняти сміттєзвалище на сміттєпереробний завод

Голова Вінницької міської організації партії «Народна влада» Олег Гузарик має на меті, коли стане мером, спорудити сміттєпереробний завод та ліквідувати Стадницьке сміттєзвалище, залучивши іноземних інвесторів.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської організації партії «Народна влада».

Вінницький підприємець Олег Гузарик вважає, що для забезпечення соціальної сфери необхідно, перш за все, залучити іноземних інвесторів. Одним із найважливіших завдань, на його думку, є спорудження сміттєпереробного заводу та ліквідація Стадницького звалища. Для поповнення міського бюджету потрібно запрошувати потужні компанії світового значення, оскільки в місті є великий потенціал для них.

«Тільки тоді, коли запрацюють нові конкурентоздатні заводи — будуть сплачені податки, а відтак – побудовані дитячі садочки, реконструйовані школи, забезпечені лікарні. Тоді пенсіонери отримають доплати до пенсії, як це робиться в Росії, а бюджетними отримають нормальні, а точніше, людські зарплати. Переконаний: без цього не можна поліпшити життя городян», — каже Олег Гузарик.

Керівництво Вінницької міської організації переконане: всі кандидати до міської ради говорять про інновації, але ніхто конкретно не каже, як, звідки і яким чином буде реалізовувати свою програму.

«Ми ж знаємо вихід з ситуації. Європа багато і плідно попрацювала над формуванням ефективної системи державної влади та економіки. Історія дає нам шанс скористатись цим досвідом на рідній землі. Ми маємо забезпечити реалізацію на теренах України саме європейських підходів до організації життя держави, суспільства, людини. При цьому має бути враховано саме українська специфіка», — вважає голова Вінницької міської організації партії «Народна влада» Олег Гузарик.