Одеські народники добиваються реєстрації кандидатів в апеляційному суді

Одеська міська організація партії «Народна влада» подала апеляційну скаргу на постанову Одеського окружного адміністративного суду, який залишив у силі рішення міської територіальної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидатів у депутати Одеської міськради, висунутих міською організацією партії «Народна влада».

Скаргу подано до Одеського апеляційного адміністративного суду з вимогою скасувати рішення Одеського окружного адміністративного суду, винесене 13 жовтня 2010 року.

«Окружний адміністративний суд фактично став співучасником протиправних дій тереторіальної виборчої комісії. Я підкреслюю: що в Одесі існує політична складова протистояння лівоцентристської партії «Народна влада» проти місцевих керманичів, які хочуть привести до влади представників лише однієї політичної сили — Партії регіонів», — заявив заступник голови партії «Народна влада» Володимир Каплієнко.

В.Каплієнко наголосив, що навіть окружний адміністративний суд після дванадцятигодинного засідання визнав безпідставність відмови у реєстрації трьом кандидатам-списочникам від «Народної влади». Тим не менше, позов одеських народників було залишено без задоволення.

Як повідомлялося, увечері 8 жовтня Одеська міська територіальна виборча комісія надала рішення про відмову в реєстрації усім кандидатам в депутати Одеської міської ради від міської організації партії «Народна влада», висунутим в одномандатних виборчих округах, а також двом третинам кандидатів, висунутих за партійним списком, в тому числі особам, які цей список очолюють.

Офіційною причиною відмови в реєстрації названо помилки в документах, поданих для реєстрації кандидатів, а також неповний комплект документів.

Одеська міська організація партії «Народна влада» оскаржила відмову ТВК в Одеському окружному адміністративному суді, вимагаючи визнати протиправною та скасувати постанову №265 Одеської міської виборчої комісії Одеської області від 07.10.2010 року «Про відмову в реєстрації 13 кандидатів у депутати Одеської міської ради, включених до виборчого списку від Одеської міської організації партії «Народна влада».

В позовній заяві народники вимагали зобов’язати Одеську міську виборчу комісію Одеської області зареєструвати кандидатів у депутати Одеської міської ради в багатомандатному виборчому окрузі осіб, яким було відмовлено у реєстрації.

Оставьте комментарий