Всеукраїнська акція 'Україна без Тимошенко і Януковича!'
25.09.2010
Про нас
Статутні документи
Регіональні відділення
Пряма мова
Аналітика
Приєднатися
Зворотній зв'язок

Контакти
Адреса:
Україна, м. Київ,
пр-т Героїв Сталінграда, 24
Поштова адреса:
Київ 01001, а/с 95

Тел:   044 228-80-80
Факс: 044 467-80-30
Електронна пошта:Прес-служба:

Телефон:
+38 044 464-05-78
Електронна пошта:
 
 

Вхід на сайт:

Йосип Вінський: На часі прийняття стратегічних рішень щодо пенсійної реформи

Голова партії «Народна влада» Йосип Вінський вважає, що потрібно негайно реформувати пенсійну систему в Україні. Про це він заявив під час ефіру програми «Тет-а-тет» на «Бізнес-радіо» у четвер увечері.

“В Україні діє радянська модель пенсійної системи - недосконала, затратна, яка не відповідає європейським стандартам. Безумовно, на часі прийняття стратегічних рішень щодо пенсійної реформи. Інакше ми заведемо ситуацію в глухий кут”, - переконаний Йосип Вінський.

Він зазначив, що влада повинна забезпечити в країні трирівневу пенсійну систему, при цьому реформована солідарна система протягом двадцяти років має залишатися основною.

Для фінансового збалансування Пенсійного фонду Йосип Вінський пропонує вжити конкретних заходів з виведення з тіні заробітних плат, половина яких, за його словами, виплачується в конвертах, та прийняти рішення, щоб всі, хто отримують доходи, платили адекватні внески в Пенсійних фонд.

Коли такі заходи будуть вжиті, можливо, не буде потреби збільшувати пенсійний вік, зауважив політик.

Військовослужбовцям та працівникам силових структур, які виходять на пенсію в сорок років, мають виплачувати гроші не з солідарної системи, а з системи державного пенсійного страхування, переконаний він.

“Держава має в ході їхньої служби на їхні особисті рахунки проплачувати гроші. Вони виходять на пенсію, і отримують їх, як це робиться в інших країнах. Тоді не буде цієї критики на адресу пенсійної системи. Іншого рішення немає”, - пояснив Й. Вінський.

Окрім цього, очільник “Народної влади” пропонує підходити до проблеми підняття пенсійного віку для жінок більш гнучко. Вони самі повинні обирати, зі скількох років виходити на пенсію - у 55 чи на п’ять років пізніше. Але при цьому вони повинні знати, що після виходу на пенсію пізніше у них і пенсійні виплати будуть вищими.

“За всі роки, які я провів у політиці, надивився на депутатів, які не думають про людей, а турбуються лише про свій рейтинг. Бо розуміють, що потрібно йти на вибори. Їх абсолютно не цікавить, що треба міняти державу. Хотілося б, щоб у нас нарешті з’явились ті політики, які думають про державу і мислять стратегічно”, - підсумував голова партії «Народна влада».


Прес-служба , 10.09.10
99
 Версія для друку 


Коментарі

Стрічка новин
Архів
« Вересень 2010 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
© 2009 партія
"Народна влада"
• Головна  • Події  • Дайджест  • Фото  • Аудіо/Відео  • Блоги 
Розробка сайту: Spidy        Дизайн: IVK