Всеукраїнська акція 'Україна без Тимошенко і Януковича!'
25.09.2010
Про нас
Статутні документи
Регіональні відділення
Пряма мова
Аналітика
Приєднатися
Зворотній зв'язок

Контакти
Адреса:
Україна, м. Київ,
пр-т Героїв Сталінграда, 24
Поштова адреса:
Київ 01001, а/с 95

Тел:   044 228-80-80
Факс: 044 467-80-30
Електронна пошта:Прес-служба:

Телефон:
+38 044 464-05-78
Електронна пошта:
 
 

Вхід на сайт:

Головний спецінспектор Кіровограда Віктор Іванов очолив міську організацію партії „Народна влада”

Начальник спеціалізованої інспекції при Кіровоградській міській раді Віктор Іванов очолив міську організацію партії „Народна влада”. Про це він особисто заявив на прес-конференції у кіровоградському прес-клубі в понеділок, 6 вересня.

Презентація діяльності міського осередку відбулася за участі голови обласної організації партії „Народна влада” Андрія Паливоди. Серед основних питань, на які була звернута увага під час презентування міської партійної організації - програма благоустрою, питання екології міста, основні виборчі цілі та завдання партії.
 
Так, зокрема новий керівник міської партійної організації Віктор Іванов зауважив, що в Кіровограді є над чим працювати, але вже й багато зроблено. „У Кіровограда є перспектива стати одним із кращих міст України, - зауважив пан Іванов. – Ми багато над цим працюємо, і я радий з того, що у цих питаннях ми маємо підтримку преси. Адже саме через засоби масової інформації йде виховання підростаючого покоління. А я величезні сподівання покладаю на молодь. Саме це і підштовхнуло мене очолити міську партійну організацію. У мене в спецінспекції працює дуже багато молодих людей. Кожного місяця до мене приходять 10-15 осіб, які хочуть бути інспекторами. Дуже часто це колишні правопорушники, які і стають в подальшому найактивнішими”.

Віктор Іванов відомий у Кіровограді своїми радикальними кроками на шляху до перетворення міста у «маленький Париж». Організовуючи боротьбу зі смітниками, волоцюгами, продажем алкоголю неповнолітнім, курінням та багатьма іншими явищами, що заважають назвати Кіровоград містом зразкового порядку,  створивши єдиний в Україні Інститут громадських інспекторів, головний спецінспектор Кіровограда завоював прихильність і довіру багатьох кіровоградців.
 
Керівник міської організації також зауважив, що має тверді життєві переконання, і вплинути на них стороннім практично неможливо: „В моєму житті було багато різних ситуацій. Мене намагались підкупити, були навіть спроби підкинути наркотики, але нічого не вийшло. Я працював і працюю для громади, тому що кожне дерево у місті для мене – це жива людина. І я радію з того, що постійно відчуваю підтримку міського голови Володимира Пузакова. Напевно, саме тому мені не так складно працювати, адже всі мої ініціативи підтримує міська влада”. 

Прикметно й те, що прес-конференція зацікавила не лише журналістів міських та обласних видань, а й молодь, яка активно брала участь у розмові з Віктором Івановим. Зокрема, її цікавило те, як очільник міської організації «Народної влади» планує співпрацювати з осередками студентського самоврядування, чи працюють громадськими інспекторами нині випускники вузів, яким чином молодь залучатиметься до діяльності «Народної влади». На подібні питання Віктор Анатолійович відповідав однозначно: «Молодь – наше майбутнє, лише за молоддю справжній розвиток міста, то ж не підтримувати молодіжні ініціативи – це не бути логічним. Ми повинні все найкраще передати молодим послідовникам».  
 
Наприкінці прес-конференції Віктор Іванов також додав, що партія „Народна влада” буде рухатися великими кроками до поставленої мети і працюватиме на благо міста, регіону та держави.   
 
Нагадаємо, що нещодавно у Кіровограді побував лідер "Народної влади" Йосип Вінський.

За матеріалами сайта "Весь Кіровоград", прес-служби КОО партії "Народна влада"

 


Прес-служба , 09.09.10
101
 Версія для друку 


Коментарі

Стрічка новин
Архів
« Вересень 2010 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
© 2009 партія
"Народна влада"
• Головна  • Події  • Дайджест  • Фото  • Аудіо/Відео  • Блоги 
Розробка сайту: Spidy        Дизайн: IVK